Бабите от Клуб на инвалида в Мездра закичиха децата с мартеници

Днес, на 2 март 2026 г. на гости в ДГ "Мир" ни бяха бабите от клуб на "Инвалида" гр. Мездра. Те закичиха децата с мартенички. Децата от четвърта възрастова група "Барбарони" ги поздравиха с "Мартенско хоро".